Mihri Mavi – Psikopat 2 Pdf E-Kitap Oku İndir (Yayından kaldırıldı)

Mihri Mavi – Psikopat 2 Pdf E-Kitap Oku İndir (Yayından kaldırıldı)

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3960 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

Aşk hiç bu kadar karanlık olmamıştı…

Bir tarafta zenginlik ve lüks içinde yaşayan Buket, bir tarafta herkesin korktuğu, tehlikeli ve insafsız Kağan! Buket’in hayatı babasının iflasıyla değişir ve eski kusursuz günlerini İzmir’de bırakarak zorlu bir yaşam süreceği Ankara’ya taşınmak zorunda kalır. Buket, çevresine ve yeni başladığı liseye uyum sağlamaya çalışırken öyle büyük bir hata yapar ki her tavrıyla belayı temsil eden Kağan’ın tüm dikkatini üzerine çeker.

Hiçbir sınır tanımayan Kağan, Buket’e olan öfkesini göstermekten geri durmaz. İkisi de birbirinden ölesiye nefret ederken, kaçınılmaz sona doğru adım adım yaklaşıp kendilerini imkânsız bir aşkın içinde bulurlar. Tehlike, bir gölge misali Buket’in üzerine çöktüğünde, Kağan’ın ürkütücü karanlığını aşkıyla aydınlatabilecek mi? Yoksa etrafını saran karanlığa yenilerek ruhunu siyaha kaptırıp yok olup gidecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)

Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana… Aşk, ihanet ve suçluluk… Buket bir taraftan Kağan’a kendisini affettirmeye çalışırken, diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan’ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez. Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı… Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket’i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da, bir gölge misali Buket’i takip etmekten vazgeçmez. Öte yandan Kağan’ın abisi Onur’un Buket’ten istedikleri her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar. Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır’la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir. Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket’i tekrar bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?

Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Mihri Mavi – Psikopat telif hakları nedeniyle yayınlanmayacaktır!

3960 kez indirildi

Mihri Mavi – Psikopat 2 Pdf E-Kitap Oku İndir (Yayından kaldırıldı) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Nisan diyor ki:

  Telif hakları yüzünden yayınlanmayacaksa kaldırın o zaman bu paylasımı..
  İnsanları kandırmayın yayınlandı indirin diye

  • admin diyor ki:

   Merhaba,

   İnsanları kandırmıyoruz sayın takipçi, konu altında telif hakkından dolayı yayınlanmayacağı belirtilmiştir. Sanırım makalenin tamamını incelemediniz 🙂

   • Nisan diyor ki:

    İnceledim, zaten bu yüzden söylüyorum farkındaysanız telif hakkından dolayı yayınlanmıycaksa paylasımı silin diye. Sanırım siz dikkat etmediniz 🙂 Mihri Mavi – Psikopat 2 Pdf E-Kitap Oku İndir paylasımını silin o zaman. insanlar bosuna girip indirmeye çalısıyolar. baslıgı değiştirin ya da. kandırmış oluyorsunuz.

    • admin diyor ki:

     Başlık yapısı yazılımdan ötürü otomatik doldurulmaktadır, ilgili kitaba ait pdf formatını hazırladık ve ücretsiz sunduk. Hak sahipleri bizlere mail ile ulaştığı için kaldırıldı, verilen rahatsızlıktan dolayı üzgünüz. (Ek açıklama eklenmiştir)