En Çok Okunan Kitaplar

En Çok Okunan Kitaplar

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
712 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

 

Soğuk Kahve

Son zamanların en ilgi çeken ve hayranlıkla okunan yazarlarından birisi olan Ahmet Batman, Soğuk Kahve kitabı ile okurlarını oldukça etkilemiş gözüküyor. Her sayfasında kısa bir hikaye, sitem, arzu, hayat yada yazarından gönlünden kopan neyse olduğu kitap günümüz gençleri için mükemmel bir eser diyebiliriz.

 

Sabah Uykum

Ahmet Batman ilk kitabı Soğuk Kahve en çok okunan kitaplardan birisiydi.  İkinci kitabının sinyallerini ve dahası ismini veriyordu. Soğuk Kahve kitabında geçen “seni sabah uykum kadar seviyorum” sözünden yola çıkarak okurlarına Sabah Uykum kitabı ile sürpriz yaparak hayranlarıyla buluşturuyor.

 

Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna, Türk Edebiyatı’nın yetiştirdiği öncü yazarlarından biri olan Sabahattin Ali’nin başyapıtlarından biridir. Yazar kitapta Raif Efendi’nin içsel yolculuğunu aşk ile sarıp sarmalayarak okuyucuyla buluşturmuştur. Okunduğunda uzun süreli izler bırakan, Kürk Mantolu Madonna kitabı mutlaka okunması gereken bir kitap ve aynı zamanda psikolojik tahliller, betimlemeler açısından çok tatmin edici.

 

Elif Şafak / Aşk

Ella Rubinstein (40) Amerikalı bir ev kadınıdır. Tipik burjuva değerlerinin hâkim olduğu oldukça varlıklı bir ailesi, düzenli ve görünüşte “sorunsuz” bir evliliği vardır. Üç çocuğunu da büyüttükten sonra bir yayınevinde editör-asistanı olarak iş bulur; görevi A. Z. Zahara adlı tanınmamış bir yazarın tasavvuf felsefesini konu alan tarihi romanını değerlendirmektir.

 

Olasılıksız

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parka baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman..

 

712 kez indirildi